A. Listem 0
Kampanyalı Ürünler

Hakkımızda

Satış ve Dağıtım işlemlerini merkezi İstanbul'da bulunan showroom ve depolarından sağlayan Yaşam Şifalı Bitkiler, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı kalite standartları yüksek bitkisel ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Yaşam Şifalı Bitkiler standarttı yüksek ürünler sayesinde piyasaya açıldığı günden kısa bir süre sonra sektörün lider kuruluşları arasına girmiştir.

"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" anlayışını ilke edinmiş olan Yaşam Şifalı Bitkiler, ürünlerinin ağırlıklı olarak yurt dışı pazarına satan firmaların ürünleri tercih etmekte ve bu nedenle kendi pazar payını her geçen gün büyütmektedir.

Müşterileri için Türkiye'nin her yerine de hizmet ulaştırmayı görev edinmiş olan Yaşam Şifalı Bitkiler; değerli siparişlerinizi satış personeline ilettiğiniz andan itibaren size ürün yelpazesinde bulunan ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracaktır.

Yaşam Şifalı Bitkiler "Sağlıklı ve Kaliteli” ürünleri Türkiye’nin dört bir noktasına hızlı ve güvenilir olarak ulaştırmayı görev edinmiştir.